Умови надання послуг
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

1. ВСТУП

Користування сайтом https:https://ok-it.org/ та іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування продуктами та послугами, що пропонуються на сайті (далі за текстом «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) та нами – компанією «OK, IT» (далі за текстом «Адміністрація сайту», «нами» або «ми»).

У цьому документі описано основні положення цього договору, а також викладено деякі його умови.

Для послуг, що надаються компанією "OK, IT", розуміється: ФОП Кудренко Олег Сергійович (ІНН 3226114033).

Реквізити конкретного постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому вам рахунку.

Компанія «OK, IT» має низку представників (агентів) на території країн СНД та в інших країнах. У деяких випадках ці особи діятимуть від імені компанії «OK, IT».

Наші представники:
- на даний момент, відсутні

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією «OK, IT» завжди буде включати щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.

Крім Загальних умов, ваш договір з компанією «OK, IT» також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, що діють щодо Послуг (далі – «Додаткові умови»).

Загальні умови та Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг та користування сайтом.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

Щоб отримати можливість користуватися Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов користування Послугами компанії «OK, IT» забороняється.

Прийняти Умови можна наступними способами:
(А) здійсненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або
(Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтесь з тим, що ми розглядатимемо факт використання Послуг як прийняття Умов.

Користуючись сайтом проекту або послугами, що пропонуються на сайті, ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими Загальними Умовами або Додатковими Умовами, опублікованими на сайті, залиште сайт і припиніть використовувати Послуги.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом, а також послугами, які ми пропонуємо на сайті https://ok-it.org та інших сайтах проекту «OK, IT».

Умови користування послугами та матеріалами сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови та користується сайтом та Послугами.

Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність та бути особою, яка досягла 18-річного віку.

Додаткові умови та положення

Оскільки ми надаємо багато різних послуг, деякі з них можуть діяти Додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг («інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що надсилаються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг та користування сайтом, укладеним з нами.

Ми залишаємо за собою право вводити Додаткові умови користування сайтом та послугами, які є обов'язковими для виконання.

4. ВАРТІСТЬ ТА ОПИС ПОСЛУГ

Послуги та безкоштовні матеріали
Об'єм послуг, доступних вам, залежить від умов придбаного продукту та пакета послуг.

Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту і розповсюдженими безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики.

У разі придбання пакета платних послуг або бронювання участі у заході, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту та платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату, забронювати участь у живому заході (оффлайн-тренінгу, семінарі) або оформити щоквартальну передплату на Послуги.

Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте під час оформлення підписки.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до кількох сервісів та програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання вам необхідно придбати такі Послуги окремо.

Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу та виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни та вартість послуг
Вартість послуг, що надаються (пакета послуг в рамках програми навчання, курсу або щоквартальної підписки), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті або повинні бути вказані в письмовому юридичному повідомленні — повідомленні, надісланому вам за адресою електронної пошти, вказаною під час реєстрації або оформлення замовлення на сайті.

5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Використовуючи сайт або послуги, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь із змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на послуги, що пропонуються на сайті, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали за номером телефону та email, вказаним при реєстрації . В окремих випадках ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх умов і правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, що пропонуються на сайті. Ви погоджуєтесь з тим, що ви не братимете участі в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів та мереж.

Ви берете на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, що передбачені Умовами, а також за всі наслідки цих порушень.

6. УКЛАДЕННЯ УГОДИ

Порядок формування та укладання відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, чи оформляєте ви замовлення на Послуги вперше або ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті. Реєстрація на сайті, підписка на поштове розсилання, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з цими Загальними Умовами та положеннями та нашою Політикою конфіденційності (без проставлення позначки «Я прочитав(-ла) і приймаю «Умови надання послуг та Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних.

Момент укладання договору

Відвідуючи сайт та користуючись безкоштовними матеріалами та послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.

Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, Ви укладаєте з нами Договір про надання послуг. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі покупки квитків на живі заходи (форум, івент, офлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами Договір купівлі-продажу квитків на захід у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

У процесі оформлення щоквартальної платної підписки на послуги ви укладаєте з нами Договір про надання послуг у момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. У такому випадку Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови — Умови передплати.

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів Договір з вами вважається укладеним у момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).

Придбання кількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати та користуватися однією або декількома послугами, оплативши пакет послуг, що купується, разово або оформивши щоквартальну передплату.

Виправлення помилок уведення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення - оплати послуг, квитків або передплати.

Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про помилки введення.

7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги/поплачені пакети послуг, що купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі після закінчення зазначеного терміну надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.

Передплата

Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписані, чи ні.

Безстроковий доступ до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачеві доступу до певних матеріалів безстроково. У такому разі користувач отримує доступ до контенту без обмеження терміну.

8. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ

Здійснюючи бронювання послуг, ви оформляєте замовлення на продукти та послуги компанії "OK, IT" зі знижкою за спеціальною ціною. Ви вносите вартість бронювання та отримуєте фіксовану ціну, що діє на момент оформлення броні. Залишок вартості послуг, ви повинні внести протягом терміну, зазначеного у реченні, опублікованій на сторінці продажу.

Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається авансом та буде зарахована у рахунок оплати послуг.

Якщо ви повністю не сплатите заброньовані послуги у зазначений термін, ми повернемо вам усі отримані кошти, але ви втратите право придбати продукти та послуги за спеціальною ціною, та завжди можете придбати їх за звичайною ціною, опублікованою на сайті.

Якщо до моменту повної оплати ви встигли скористатися послугами (вже отримали доступ до одного або кількох уроків), ми утримаємо із суми повернення вартість фактично наданих послуг відповідно до нашої Політики повернення.

Ви також можете використовувати внесену вами суму для часткової оплати інших послуг компанії "OK, IT" протягом двох (2) календарних місяців з дати внесення вартості броні, для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Після закінчення двомісячного терміну з дати платежу вартість бронювання не повертається. Зверніть увагу, бронювання має на увазі замовлення мінімального пакета послуг або тарифного плану (найменшої вартості), але ви завжди можете вибрати інший пакет послуг за умови доплати різниці у вартості.

9. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання пакета послуг або квитка на живий захід на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у кадр платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.


У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, у момент оформлення підписки (успішного введення платіжних даних) відбувається прив'язка картки до облікового запису користувача та кошти списуються з прив'язаної картки автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах підписки. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг у новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

10. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити нам про скоєний платеж та надіслати зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що сплачуючи за послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, у будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати продукту, що купується, і/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІН НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від Послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений термін.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних із поверненням. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитись від онлайн-навчання протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати оплати навчання. У разі раннього бронювання послуг або оплати навчання частинами, датою оформлення замовлення (датою оплати послуг) вважається дата здійснення першого платежу.

Для отримання коштів зверніться з нами та оформіть запит на повернення в установленому порядку.

Оскільки деякі пакети послуг передбачають надання закритої інформації та цінного контенту, а також доступ до закритих чатів, спільнот та груп, ви розумієте, що у разі оформлення повернення після надання вам подібної інформації та доступу до чатів, при поверненні, ми утримаємо з внесеної вами суми не менше ніж п'ятдесят (50) % вартості навчання, незалежно від кількості занять до яких ви отримали доступ.

Політика відмови від участі в офлайн-заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:

(А) за шістдесят (60) і більше календарних днів до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови, ми повернемо вам усі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних із поверненням);
(Б) у період від п'ятдесяти дев'яти (59) до тридцяти (30) календарних днів включно до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти за утриманням п'ятдесяти (50) % від сплаченої суми;
(В) у період від двадцяти дев'яти (29) до п'ятнадцяти (15) календарних днів включно до дати проведення заходу, або майстер-класу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти, за утримання сімдесяти п'яти (75) % від сплаченої суми ;
(Г) менш ніж за п'ятнадцять (15) календарних днів до дня проведення заходу, а також після початку проведення заходу (першого дня) та пізніше – ми не здійснюємо повернення. Вся сума авансу утримується як компенсація збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення напишіть нам за адресою info@ok-it.org або зверніться до служби підтримки за телефоном, вказаним на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення електронної пошти за адресою, вказаною при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ та email, вказані при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення у вказаний термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим самим способом платежу, який ви використовували під час оплати послуг. Ми утримаємо із суми повернення всі додаткові комісії банків та платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, не переглянули доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вартість таких послуг.

Особливі умови відмови та додаткові гарантії повернення

Ми безперечно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів тощо) або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.

Перенесення термінів надання послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (вчинення першого платежу) Ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати та пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). У такому разі повернення коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання послуг можливе не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну вам достатньо повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безперечно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо Послуги були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків та матеріалів) та/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених строків відмови повернення грошових коштів не здійснюється.

12. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ

Залежно від замовлених послуг або придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

Ми надаємо вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту з некомерційною метою на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакета участі або підписки.

Ви попереджені, що фотографування, аудіо-, відеозапис процесу навчання (семінарів, майстер-класів, вебінарів та живих заходів) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги ви не будете допущені до отримання послуг.

Використання інтелектуальної власності

Усі матеріали, розміщені на сайті https://ok-it.org та інших сайтах проекту, а також матеріали, що надаються вам у ході надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії "OK, IT".

Право використання контенту та матеріалів, що входять до складу сайту або отримані в процесі надання Послуг, обмежено використанням контенту в особистих некомерційних цілях та не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або наданих користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено та переслідується згідно із законом.

Знак для товарів та послуг, його зображення, а також торгове найменування «OK, IT» зареєстровані та належать нам. Всі права захищені.

Ви зобов'язуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати не обмінювати та не перепродувати Послуги з будь-якої мети, якщо право на це не було надано Вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового згоди.

Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів щодо претензій щодо надання послуг неналежної якості поширюються на відносини, що виникають, незалежно від Загальних та Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, у жодному разі не може бути зменшено.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами компанії "OK, IT" принесе вам досягнення фінансових та будь-яких інших результатів.

Дані, що надаються в процесі використання вами платних та безкоштовних матеріалів сайту, мають лише рекомендаційний характер.

Купуючи платні послуги або за допомогою безкоштовного контенту, ви погоджуєтеся, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це односторонню відповідальність.

Компанія "OK, IT" не несе жодної відповідальності за можливий недоотриманий вами прибуток, репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути під час використання матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання стратегій та рекомендацій, розміщених на сайті, залежать від багатьох факторів, які мають виключно індивідуальний характер і залежать від того, хто навчається. До них відносяться ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань, рекомендацій та стратегій, які ви отримуєте у процесі навчання, а також факторів бізнес-середовища, ринків та економічних коливань у момент використання вами стратегій та знань.

Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними й тими самими послугами. Надані на сайті кейси та історії успіху наведені як демонстрація результатів конкретних людей, і не є обіцянкою чи гарантією досягнення вами таких самих результатів, навіть у разі копіювання стратегій та дій, які були вжиті цими людьми для досягнення певних фінансових та інших результатів. Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас щодо отриманих вами результатів у процесі використання контенту та користування послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших тренерів або спікерів, методикою та змістом програм навчання не є підставою для повернення коштів.

14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання або під час виконання угоди сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:
 • порушення Умов та порядку надання послуг;
 • порушення термінів надання послуг;
 • надання послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:
 • неможливість надання послуг з причин незалежних від нас, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам;
 • за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримання працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього сповіщення користувача);
 • порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг;
 • втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає вини;
 • будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.
Ви несете відповідальність за:
 • за достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних, зазначених вами у процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення;
 • використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;
 • використання матеріалів, розміщених на сайті або наданих у ході надання Послуг, з метою їхнього подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
 • порушення Умов користування послугами;
 • порушення умов платежу;
 • втручання в роботу сайту та доступних сервісів або спробу отримати доступ до них в обхід наших інструкцій.
Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або з порушенням термінів.

У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:
 • продовженням термінів надання послуг, або
 • наданням послуг у нові терміни до виконання наших зобов'язань.
Відповідальність наших працівників та агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке саме обмеження відповідальності або її виняток стосується наших працівників чи агентів.


15. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ, ЩО РОЗМІЩУЄТЬСЯ ВАМИ

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або у чатах у процесі користування послугами компанії "OK, IT". Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов'язані дотримуватись вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати права третіх осіб. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право та права на товарний знак та торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо визнаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження та тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

Відшкодування збитку

Якщо ви порушуєте вимоги Умов, ви зобов'язані відшкодувати нам усі збитки, які зазнали у зв'язку з задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії за втрати та інші вимоги, в порядку регресу.

16. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ

Умови діють доти, доки не будуть змінені або відкликані компанією "OK, IT".

Припинення дії (відкликання) даних Умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для Вас та компанії "OK, IT", і виникли до моменту припинення дії Умов.

17. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін та діє, доки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакета послуг або бронювання участі у заході, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки та, у разі продовження (автоматичного продовження) підписки, продовжується на строк продовження підписки.

18. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

Ви маєте право припинити користування сайтом та послугами у будь-який час без вказівки причини.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись до служби підтримки користувачів, по одному з телефонів, вказаних на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу після того, як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. У випадку, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте чинну підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування живого заходу, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг та сервісів компанії "OK, IT" буде повернено, у тому числі й суму вартості фактично невикористаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати юридичну угоду з вами без вказівки причин, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше, ніж закінчився мінімальний оплачений період підписки або закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо у будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:
(А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або вчинили дії, що явно свідчать про Ваше небажання чи нездатність дотримуватися Умов), або
(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або
(В) компанія "OK, IT" припиняє надання послуг у країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або
(Г) надання послуг стає нерентабельним з погляду компанії "ОК, ІТ".

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем компанії "OK, IT" або грубо порушити Умови, або якщо ми запідозримо вас у цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати доступ до сайту та послуг.

Передплата

Кожна підписка на послуги компанії "OK, IT" має бути скасована окремо.

Ви можете скасувати підписку без вказівки причин у будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду, на який підписка була продовжена.

Ви можете скасувати будь-яку передплату на Послуги на нашому сайті, обравши відповідне настроювання у вашому кабінеті користувача та відв'язавши платіжну картку. Ви також можете відмовитися від передплати, надіславши нам email-повідомлення за адресою info@ok-it.org

Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального періоду підписки або періоду, на який підписка була продовжена, за умови направлення вам письмового повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати скасування.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш обліковий запис і розірвати користувальницьку угоду або скасувати вашу підписку негайно, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або ці Загальні умови та положення, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.

19. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір та обробку ваших персональних даних на вказаних умовах. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, припиніть використання сайту.

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; Ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання та захист ваших персональних даних.

20. ЗМІНИ В УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати чи доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію Загальних Умов. Рекомендується часто перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни Додаткових Умов ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов та положень та продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

21. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ

Загальні та Додаткові Умови складають повну юридичну угоду (договір про надання послуг та користування сайтом) між Вами та компанією "OK, IT", регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) та повністю замінюють всі попередні угоди та домовленості між Вами та компанією "OK, IT".

Дійсність положень

За наявності розбіжностей між Додатковими умовами та Загальними умовами положення Додаткових умов, що належать до відповідної Послуги, мають переважну силу.

Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключено з Умов із збереженням дії інших положень Умов. Інші положення Умов, як і раніше, будуть дійсними, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України та Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство країни проживання користувача.

22. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно юридичних осіб у цих Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє та гарантує, що вона уповноважена діяти від Вашого імені та має достатні повноваження. щоб приймати умови від вашого імені.

23. УГОДА НА ФОТО- ВІДЕОЗЙОМКУ

Відвідуючи будь-які офлайн-заходи компанії "OK, IT" (семінари, виїзні заходи, івенти та форуми), ви надаєте згоду на фото- та відеозйомку івента за вашою участю, а також теле- або радіотрансляцію заходу.

Ви погоджуєтесь з тим, що ми згодом можемо використовувати фото- та відеоматеріали, що містять ваше зображення.